2012.08.20 09:22

Rutulio stūmikas G.Degutis Europos veteranų čempionate iškovojo sidabrą

ELTA2012.08.20 09:22

Vokietijoje, Lenkijoje ir Čekijoje vykstančio 18-ojo Europos veteranų lengvosios atletikos čempionato vyrų (iki 40 metų) rutulio stūmimo varžybose sekmadienį Lietuvos atstovas Gintas Degutis iškovojo sidabro medalį, praneša ELTA.

Lietuvis rutulį nustūmė 16 m 22 cm ir nusileido tik vokiečiui Tilmanui  Northoffui – 16 m 56 cm.

Varžybose dalyvavo 16 sportininkų.

Kitas rutulio stūmikas – Linas Kulbokas (iki 50 m.) užėmė šeštąją vietą (14 m 18 cm), Edvardas Galinis – 12-ąją (12 m 97 cm), Kęstutis Buivys – 14-ąją (12 m 51 cm), o Jonas Bezaras – 17-ąją (10 m 72 cm).

Lietuvos lengvaatlečiai Europos veteranų čempionate iš viso iškovojo jau penkis medalius – tris sidabro ir du bronzos.