captcha

Jūsų klausimas priimtas

Svarstoma Šiauliuose ir Panevėžyje įkurti sporto gimnazijas

Antraidenį Vyriausybėje vyko pasitarimas, kuriame aptarti specializuotų sporto krypties ugdymo mokyklų steigimo klausimai ir veiklos organizavimo planas, skelbiama pranešime spaudai.
 
BFL nuotr.
BFL nuotr.
Antradienį Vyriausybėje vyko pasitarimas, kuriame aptarti specializuotų sporto krypties ugdymo mokyklų steigimo klausimai ir veiklos organizavimo planas, skelbiama Vyriausybės pranešime spaudai.

Pasitarime dalyvavo Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius, Vyriausybės kancleris Alminas Mačiulis, Švietimo ministerijos bei Kūno kultūros ir sporto departamento atstovai, Šiaulių ir Panevėžio miestų vadovai, Švietimo skyrių vedėjai.

Pristatant esamą situaciją kalbėta apie tai, kad šiuo metu pagrindinė vaikų sportinio ugdymo organizavimo ir finansavimo našta tenka savivaldybėms.

„Siekiant užtikrinti didelio meistriškumo sportininkų rengimą, pagerinti talentingų sportininkų ugdymo sąlygas, svarstytina galimybė artimiausiu metu steigti sporto gimnazijas Šiauliuose ir Panevėžyje, o vėliau ir kituose didžiuosiuose miestuose. Šios mokyklos būtų skirtos mokiniams, turintiems specialiųjų ugdymosi poreikių dėl išskirtinių asmens gabumų sportui“, – pranešime spaudai cituojamas premjeras.

Šias idėjas ketinama ir toliau svarstyti Vyriausybės lygiu, teigiama pranešime.
Šaltinis www.elta.lt

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Sportas

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...