2012.08.10 12:30

Kanojininkas J. Šuklinas pateko į olimpinių žaidynių pusfinalį

ELTA2012.08.10 12:30

Londono olimpinių žaidynių vyrų vienviečių kanojų varžybų 200 m distancijoje ketvirtajame atrankos plaukime penktadienį Lietuvos atstovas Jevgenijus Šuklinas finišavo antras ir pateko į pusfinalį.

2010 metų Europos čempionas ir triskart pasaulio pirmenybių bronzos medalių laimėtojas 26-erių metų irkluotojas nuotolį įveikė per 41,288 sek. ir nusileido tik savo bendraamžiui ukrainiečiui Jurijui Čebanui (41,036 sek.).

Į pusfinalį, vyksiantį penktadienį nuo 13.30 val. (Lietuvos laiku), pateko visi šeši šiame atrankos plaukime startavę irkluotojai.

Vienviečių kanojų varžybose dalyvauja kovoja 25 sportininkai.