2015.09.08 13:45

Biatlonininkė G. Leščinskaitė varžybose Italijoje pranoko 36 varžoves

ELTA2015.09.08 13:45

Italijoje vykstančių Tarptautinės biatlono sąjungos (IBU) taurės ketvirtojo etapo varžybų moterų 7,5 km sprinto lenktynėse pirmadienį Lietuvos atstovė Gabrielė Leščinskaitė pranoko 36 varžoves ir užėmė 55-ąją vietą.

Nugalėjo nė karto šaudykloje nesuklydusi vokietė Vanessa Hinz – 22 min. 51,6 sek.

17-metė G. Leščinskaitė, kuriai teko įveikti vieną baudos ratą (0+1), nugalėtojai pralaimėjo 3 min. 20,6 sek.

Tris kartus šaudykloje suklydusi (2+1) 20-metė Marija Kaznačenko (+4.41,6) užėmė 76-ąją vietą.