Lietuvos buriuotojos G. Scheidt vyras Londone iškovojo bronzą

Lietuvos buriuotojos Gintarės Scheidt vyras Robertas Scheidt Londono olimpinėse žaidynėse iškovojo bronzos medalį.
Wikipedia nuotr.

Dukart olimpinis ir daugkartinis pasaulio čempionas 39-erių metų brazilas kartu su 41-erių metų partneriu Bruno Prada užėmė trečiąją vietą vyrų buriavimo varžybose „Star“ klasėje.

Finaliniame plaukime sekmadienį Brazilijos buriuotojai finišavo septinti ir bendrojoje įskaitoje iš antrosios vietos nukrito į trečiąją. Pekino olimpinių žaidynių vicečempionai brazilai surinko 40 baudos taškų.

R. Scheidt olimpiniu čempionu „Laser“ klasėje yra tapęs 1996 metais Atlantoje ir 2004 metais Atėnuose.

Aukso medalius iškovojo švedai Fredrikas Loofas ir Maxas Salminenas (32 b. tšk.), o sidabro – nugalėtojų titulą gynę britai Iainas Percy ir Andrew Simpsonas (34 b. tšk.).

Vyrų varžybas „Finn“ klasėje trečiose olimpinėse žaidynėse iš eilės laimėjo 35-erių metų britas Benas Ainslie (46 b. tšk.).

Antrąją vietą užėmė 31-erių metų švedas Jonas Hogh-Christensenas (46 b. tšk.), o trečiąją – 27-erių metų prancūzas Jonathanas Lobertas (49 b. tšk.).