Sportas

2013.12.07 22:43

R. Kurtinaičio treniruojamas „Chimki“ VTB lygoje iškovojo septintąją pergalę iš eilės

BNS2013.12.07 22:43

Septintąją pergalę iš eilės iškovojo ir vienvaldžiu VTB Vieningosios krepšinio lygos reguliariojo sezono dešimties ekipų B grupės lyderiu tapo Rimo Kurtinaičio treniruojamas Maskvos srities „Chimki“ klubas, šeštadienį namuose 96:75 (26:18, 15:21, 24:20, 31:16) nugalėjęs „Astana“ penketuką.

Septintąją pergalę iš eilės iškovojo ir vienvaldžiu VTB Vieningosios krepšinio lygos reguliariojo sezono dešimties ekipų B grupės lyderiu tapo Rimo Kurtinaičio treniruojamas Maskvos srities „Chimki“ klubas, šeštadienį namuose 96:75 (26:18, 15:21, 24:20, 31:16) nugalėjęs „Astana“ penketuką.

Ketvirtąją nesėkmę per aštuonis susitikimus patyrė ir į ketvirtąją poziciją smuktelėjo Donaldo Kairio vadovaujama Minsko „Cmoki-Minsk“ komanda, išvykoje 71:80 (18:15, 23:18, 14:24, 16:23) nusileidusi Liubercų „Triumf“ krepšininkams.

Trečiosiose dienos rungtynėse Samaros „Krasnyje Krylja“ ekipa savo aikštėje 79:76 (29:17, 13:11, 19:23, 18:25) įveikė Mariupolio „Azovmaš“ klubą.

B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, pergalių procentas):
1. Maskvos srities „Chimki“ (Rusija) 7 7 0 100
2. Maskvos CSKA (Rusija) 6 6 0 100
3. Samaros „Krasnyje Krylja“ (Rusija) 8 4 4 50
4. Minsko „Cmoki-Minsk“ (Baltarusija) 8 4 4 50
5. Rygos VEF (Latvija) 8 4 4 50
6. Liubercų „Triumf“ (Rusija) 8 4 4 50
7. Volgogrado „Krasnyj Oktiabr“ (Rusija) 7 3 4 42,9
8. Klaipėdos „Neptūnas“ 8 2 6 25
9. „Astana“ (Kazachstanas) 8 2 6 25
10.Mariupolio „Azovmaš“ (Ukraina) 8 2 6 25

A grupėje pirmauja Kazanės „Uniks“ komanda.

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, pergalių procentas):
1. Kazanės „Uniks“ (Rusija) 7 6 1 85,7
2. Vilniaus „Lietuvos rytas“ 8 6 2 75
3. Kransnodaro „Lokomotiv“ (Rusija) 7 5 2 71,4
4. Žemutinio Naugardo „Nižnij Novgorod“ (Rusija) 7 4 3 57,1
5. „Doneck“ (Ukraina) 7 4 3 57,1
6. Zgoželeco „Turow“ (Lenkija) 6 2 4 33,3
7. Talino „Kalev“ (Estija) 6 2 4 33,3
8. Krasnojarsko „Jenisej“ (Rusija) 7 2 5 28,6
9. Nimburko ČEZ (Čekija) 7 2 5 28,6
10.Sankt Peterburgo „Spartak“ (Rusija) 6 1 5 16,7

Pirmą ir antrą vietas grupėse užėmusios komandos iš karto pateks į ketvirtfinalį, o trečią-šeštą vietas grupėse užėmusios ekipos atkrintamąsias varžybas pradės nuo aštuntfinalio etapo.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.