Sportas

2013.12.03 16:02

Vilniaus „Lietuvos ryte“ – dar vienas įžaidėjas iš JAV

lrytas.lt2013.12.03 16:02

Vilniaus „Lietuvos rytą“ papildys dar vienas krepšininkas iš JAV. Vilniaus klubas sudarė sutartį su 29 metų 191 cm ūgio Zabianu Dowdellu.

Vilniaus „Lietuvos rytą“ papildys dar vienas krepšininkas iš JAV. Vilniaus klubas sudarė sutartį su 29 metų 191 cm ūgio Zabianu Dowdellu.

„Mums reikėjo tikro įžaidėjo, kuris galėtų rungtynių metu pakeisti Omarą Cooką, – sakė Vilniaus „Lietuvos ryto“ klubo direktorius Martynas Purlys. – Greitą sprendimą lėmė ir tai, kad O. Cookui susižeidus šioje grandyje iškart atsivėrė spraga“.

Z. Dowdellas praėjusį sezoną atstovavo Krasnojarsko „Jenisej“ ekipai, į kurią persikėlė iš Ispanijos, „Gran Canaria“ komandos.

2011 m. amerikietis buvo pasirašęs kontraktą su „Phoenix Suns“. NBA pirmenybėse jis sužaidė 24 rungtynes, rinko vidutiniškai 5 taškus ir atliko 2,1 perdavimo.

2007 m. baigęs Virdžinijos technologijos universitetą (paskutinį sezoną NCAA jo rezultatyvumas siekė 17,4 taško) Z. Dowdellas bandė laimę NBA naujokų biržoje, bet nebuvo pašauktas ir persikėlė į Europą. Jis rungtyniavo Nansi SLUC (Prancūzija), Kazalės „Pallacanestro“ (Italija), trumpam buvo grįžęs į NBDL, paskui persikėlė į Malagos „Unicaja“ (Ispanija).

Į Vilnių Z. Dowdellas atskrenda trečiadienį.

„Tikimės, kad naujoką jau išvysime aikštėje per penktadienio Eurolygos rungtynes Vitorijoje su „Laboral Kutxa“, – sakė M. Purlys.

Naujausi

Paieškos rezultatai

20180218

Įkelk naujieną

Nuotraukos
Nuotraukos
Kelkite nuotraukas tiesiai iš kompiuterio arba spauskite pridėti nuotrauką/as
Nuorodos į audiovizualinę informaciją
Autorius