Nuostabus 15-metės Lietuvos olimpietės debiutas – R. Meilutytė laimėjo atrankos varžybas

Londono olimpinėse žaidynėse moterų 100 m plaukimo krūtine atrankos varžybas laimėjo 15-metė Rūta Meilutytė – ji distanciją įveikė per 1:05.56. Tai geriausias rezultatas tarp 46 atrankoje dalyvavusių sportininkių.
EPA-ELTA nuotr.

R. Meilutytė 1,74 sek. pagerino savo pačios šiemet pasiektą Lietuvos rekordą. Šį vakarą, 21.50 val. Lietuvos laiku, R. Meilutytė plauks pusfinalyje. Jame varžysis 16 geriausiai atrankoje pasirodžiusių sportininkių.

„Nesitikėjau nieko panašaus. Man šokas. Tik sapnuose galėjau pagalvoti apie tokį rezultatą“, – apsipylusi laimės ašaromis ir sunkiai susigaudydama aplinkoje, džiaugsmu tryško moterų 100 m plaukimo krūtine atrankos varžybų nugalėtoja, kurią cituoja DELFI.lt.

„Net nepatikėjau, kad taip greitai nuplaukiau. Rekordą pagerinau žiauriai. Man dar reikia atsigauti. Ką veiksiu iki vakaro? Ilsėsiuosi, lauksiu pusfinalių... Nežinau, jaudinausi žiauriai“, – sutrikusi dėl užgriuvusios sėkmės Lietuvos žurnalistams sakė R. Meilutytė.

Kaip seksis R. Meilutytei pusfinalyje ir Giedriui Titeniui finale, tiesigiai galėsite stebėti per LRT Televiziją. Transliacijos pradžia – 21.30 val.