2015.09.08 13:45

Lietuvos golbolo rinktinė Europos čempionatą pradėjo dviem pergalėmis

ELTA2015.09.08 13:45

Turkijoje vykstančio Europos golbolo (aklųjų riedulio) čempionato pirmąją dieną – pirmadienį – Lietuvos rinktinė iškovojo dvi pergales.

Turkijoje vykstančio Europos golbolo (aklųjų riedulio) čempionato pirmąją dieną – pirmadienį – Lietuvos rinktinė iškovojo dvi pergales.

Trenerio Klaido Janeikos vadovaujama mūsų šalies komanda B grupėje 11:3 nugalėjo Švedijos ekipą ir 11:4 pranoko Vokietijos atstovus.

Lietuvos rinktinei atstovauja Mantas Brazauskis, Nerijus Montvydas, Mantas Panovas, Genrikas Pavliukianecas, Mindaugas Suchovejus ir Marius Zibolis.

Antradienį lietuviai susitinka su Ukrainos ir Ispanijos komandomis.

Lietuvos rinktinė yra po du kartus tapusi pasaulio ir Europos čempione. Sidnėjaus ir Pekino parolimpinėse žaidynėse mūsiškiai iškovojo sidabro medalius.