2015.09.08 13:45

Amerikietis pagerino Vieningosios lygos rezultatyvumo rekordą

ELTA2015.09.08 13:45

Vieningosios krepšinio lygos varžybų B grupėje pirmadienį čempionato debiutantė Volgogrado „Krasnyj Oktiabr“ (Rusija) komanda svečiuose po pratęsimo 113:112 įveikė Donaldo Kairio treniruojamus Minsko „Cmoki-Minsk“ (Baltarusija) krepšininkus.

24-erių metų 182 cm gynėjas amerikietis Randy Culpepperis nugalėtojams pelnė net 41 tašką (dvitaškiai 8/13, tritaškiai 6/15, baudos 7/7). Tai – naujas šio turnyro rezultatyvumo rekordas.

„Krasnyj Oktiabr“ žaidė pirmąsias rungtynes Vieningojoje krepšinio lygoje.

Minsko ekipai (1 pergalė/1 pralaimėjimas) 29 taškus pelnė Keithas Bensonas, 20 – Demonte Harperis.

Šioms rungtynėms teisėjavo ir vilnietis Martynas Gudas.