2013.10.08 08:56

„Devils“ su D. Zubrumi pralaimėjo po baudinių serijos

ELTA2013.10.08 08:56

Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) čempionate pirmadienį „New Jersey Devils“ komanda, kuriai atstovauja puolėjas Dainius Zubrus, svečiuose po bulitų serijos 4:5 (2:0, 1:0, 1:4; 0:0; 0:1) pralaimėjo „Edmonton Oilers“ ledo ritulininkams.

Pergalę aikštės šeimininkams lėmė Jordano Eberle) ir Davido Perrono realizuoti baudiniai.

16 min. 15 sek. žaidęs D. Zubrus į vartus nemetė ir trečiajame kėlinyje gavo dvi baudos minutes.

„Devils“ komanda, po trejų rungtynių turinti 2 taškus, Rytų konferencijoje žengia 14-a.