2015.09.08 13:45

„Atlanto“ futbolininkai namuose nugalėjo „Žalgirį“

eurofootball.lt2015.09.08 13:45

Klaipėdoje susitiko vietos „Atlantas“ ir lyderiai Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai. Kiek netikėtą pergalę rezultatu 3–1 iškovojo šeimininkai.

Antradienio vakarą Lietuvoje buvo sužaistos dvejos 29-ojo turo „SMScredit.lt A lygos“ rungtynės. Klaipėdoje susitiko vietos „Atlantas“ ir lyderiai Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai. Kiek netikėtą pergalę rezultatu 3–1 iškovojo šeimininkai.

Pirmajame kėlinyje krito du „Atlanto“ įvarčiai. Pirmasis 37-ąją minutę pasižymėjo Donatas Kazlauskas, o rezultatą vos po šešių minučių išlygino Gediminas Kruša.

72-ąją minutę „Žalgirio“ viltis pakovoti bent dėl lygiųjų atgaivino gynėjas Luka Peričius, tačiau rungtynių pabaigoje klaipėdiečiai į Lietuvos vicečempionų vartus pasiuntė dar vieną įvartį ir šventė užtikrintą pergalę.

Kitose rungtynėse Gargždų „Banga“ taip pat minimaliu skirtumu išvykoje palaužė Tauragės „Tauro“ vienuolikę.

Rezultatai:

Tauragės „Tauras“ 1 – 2 Gargždų „Banga“

42' [0 – 1] A. Staponka

48' [0 – 2] E. Grigaitis

64' [1 – 2] M.Landry Amani

Klaipėdos „Atlantas“ 3 – 1 Vilniaus „Žalgiris“

37' [1 – 0] D. Kazlauskas

43' [2 – 0] G. Kruša

72' [2 – 1] L. Perič

90' [3 – 1] E. Veliulis