2013.09.17 20:58

Dviratininkas E. Šiškevičius lenktynėse Didžiojoje Britanijoje – trylikatas

ELTA2013.09.17 20:58

Didžiojoje Britanijoje vykstančių daugiadienių dviračių lenktynių „Tour of Britain“ trečiajame etape – 16 km atskiro starto lenktynėse – antradienį lietuvis Evaldas Šiškevičius („Sojasun“) užėmė 13-ąją vietą.

Nugalėjo Londono olimpinių žaidynių čempionas ir 2012 metų „Tour de France“ nugalėtojas britas Bradley Wigginsas („Sky“). Jis distanciją įveikė per 19 min. 54 sek.

E. Šiškevičius nugalėtojui pralaimėjo 1 min. 30 sek.

Pergalę iškovojęs B. Viginsas tapo lenktynių lyderiu. E. Šiškevičius bendrojoje įskaitoje iš 13-osios vietos nukrito į 15-ąją. Jis nuo lyderio atsilieka 1 min. 31 sek.