2015.09.08 13:45

Disko metikė Z. Sendriūtė „Deimantinės lygos“ varžybose Belgijoje – penkta

ELTA2015.09.08 13:45

Penktadienį Briuselyje (Belgija) vykusio Tarptautinės lengvosios atletikos federacijos (IAAF) „Deimantinės lygos“ varžybų paskutiniojo, 14-ojo, etapo moterų disko metimo varžybose Lietuvos atstovė Zinaida Sendriūtė užėmė penktąją vietą.

28-erių metų lietuvė sėkmingiausiu, antruoju, bandymu diską nusviedė 62 m 5 cm.

Nugalėjo Londono olimpinių žaidynių, pasaulio ir Europos čempionė kroatė Sandra Perkovič – 67 m 4 cm. Kroatijos atletė laimėjo visas septynias šių metų „Deimantinės lygos“ varžybas.

Galutinėje „Deimantinės lygos“ varžybų įskaitoje Z. Zendriūtė užėmė ketvirtąją vietą.

Lietuvos šuolininkė į aukštį Airinė Palšytė „Deimantinės lygos“ varžybose šiais metais dalyvavo pirmą kartą. Lietuvė Briuselyje peršoko kartelę, iškeltą į 1 m 87 cm aukštį, ir pasidalijo 7–8 vietas.

Nugalėjo pasaulio čempionė rusė Svetlana Školina, įveikusi 2 m aukštį.