Arti dvigubo dublio buvusio D. Sabonio „Pacers“ pergalių seriją nutraukė „Bucks“

Šešių iš eilės Indianos „Pacers“ (38-20) klubo pergalių serija nutrūko Indianapolyje. Domanto Sabonio atstovaujama ekipa 97:106 (18:26, 29:29, 21:32, 18:30) pralaimėjo Milvokio „Bucks“ (43-14) klubui.  Susitikime iki dvigubo dublio lietuviui pritrūko vieno atkovoto kamuolio – 14 taškų ir 9 atkovoti kamuoliai.

Indianos ekipa Rytų konferencijoje užima trečiąją poziciją, Milvokio klubas - pirmas.

Po pirmojo rungtynių kėlinio „Pacers“ komandai teko vytis nutolusią „Bucks“ ekipą, kuri susikrovė 8 taškų persvarą – 26:18.

„Bucks“ pirmaujant trylikos taškų skirtumu – 33:20, „Pacers“ ėmė stabdyti įsigebėjusius varžovus. Prie to prisidėjo ir sėkmingas Domanto Sabonio žaidimas. Aukštaūgis perėmė kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą ir pelnė keturis taškus. Po D. Sabonio dvitaškio „Pacers“ atsiliko 8 taškais – 34:42. Toks skirtumas išliko ir po pirmosios mačo dalies – 47:55.

Ant parketo rungtynėse lietuvis vėl pasirodė trečiojo kėlinio viduryje, kuomet „Pacers“ jau buvo išlyginusi rezultatą – 63:63. Po šešių aukštaūgio taškų per mažiau nei dvi minutes ketvirčio pabaigoje Indianos klubas pirmavo keturių taškų persvara – 78:74.

Lietuvis pridėjo dar keturis taškus pirmoje lemiamo kėlinio pusėje, o po paskutinio tikslaus D. Sabonio metimo kėlinyje „Pacers“ turėjo 5 taškų pranašumą – 90:85. Aukštaūgis atsisėdo ant suolo likus žaisti kiek mažiau nei 6 minutes susitikime.

Tai buvo metas, kai „Bucks“ jau buvo pradėjusi savo pakilimą rungtynėse, kurį palaikė vienas geriausių sezono žaidėjų Giannis Antetokounmpo. 12 taškų per kėlinį surinkęs graikas vedė komandą į puikią atkarpą bei pergalę. Susitikime „Bucks“ lyderis surinko trigubą dublį – 33 taškai, 19 atkovotų kamuolių, 11 rezultatyvių perdavimų.

Domantas Sabonis rungtynes užbaigė surinkęs 12 taškų (7/11 dvitaškių, 0/1 tritaškio), atkovojęs 9 kamuolius ir atlikęs 3 rezultatyvius perdavimus bei perėmęs 2 kamuolius. Lietuvis suklydo 2 kartus, prasižengė 4.

Indianos „Pacers“: Bojanas Bogdanovičius 20, Domantas Sabonis ir Darrenas Collisonas po 14, Mylesas Turneris 11, Tyreke’as Evansas 10.

Milvokio „Bucks“: G. Antetokounmpo 33 (19 atk. kam., 11 rez. perd.), Malcolmas Brogdonas 17, Khris Middletonas 15, George’as Hilas 12, Ersanas Illyasova 11.