2019.02.14 00:10

ČL: „Real“ pagelbėjo VAR, „Tottenham“ triuškino „Borussią“

LRT.lt2019.02.14 00:10

Trečiadienį sužaistos dar dvejos Čempionų lygos aštuntfinalio rungtynės. Madrido „Real“ išvykoje 2:1 (0:0) nugalėjo Amsterdamo „Ajax“ ekipą, o Londono „Totthenham Hotspur“ namuose 3:0 (0:0) sutriuškino Dortmundo „Borussią“.

Aktyviau rungtynes Amsterdame pradėję čempionų titulą ginantys „Real“ futbolininkai surengė keletą pavojingesnių atakų, tačiau čia pat turėjo atlaikyti šeimininkų išpuolius.

Beje, tai buvo pirmasis VAR sprendimas Čempionų lygos istorijoje.

Nors po tokio teisėjo sprendimo „Ajax“ dar labiau užsivedė, tačiau kitas įvartis krito būtent į jų vartus. Sužaidus valandą galingu smūgiu į priekį Madrido komandą išvedė kone visą aikštę su kamuoliu persivariusio Viniciaus perdavimo sulaukęs Karimas Benzema.

Tačiau 75 minutę „Ajax“ rezultatą visgi išlygino, kai pasižymėjo Hakimas Ziyechas.

Madrido klubui pergale džiaugtis leido Marco Asensio, kuris nukreipė kamuolį į tuščius vartus pačioje dvikovos pabaigoje.

„Ajax“ – „Real“ 1:2

60` [0:1] K. Benzema

75` [1:1] H. Ziyechas

87` [1:2] M. Asensio

Kitose šio vakaro rungtynėse namie žaidusi „Totthenham Hotspur“ komanda neturėjo vargo su Dortmundo „Borussia“.

Nors pirmame kėlinyje aktyvesnė buvo Vokietijos komanda, tačiau pirmas įvartis krito būtent į jos vartus. „Pentinai“ antrojo kėlinio pradžioje perėmė kamuolį prie svečių ekipos vartų, o Janas Vertonghenas pakėlė kamuolį baudos aikštelę. Ten kamuolio jau laukė korėjietis Heung-Min Sonas, kuris vienu lietimu išvedė savo komandą į priekį.

J.  Vertonghenas 83 minutę pats įmušė, o svečių komandos padėtį visiškai komplikavo dar po keturių minučių kamuolį galva į vartus pasiuntęs Fernando Llorente.

„Tottenham Hotspur“ – „Borussia“

46` [1:0] H.-M. Sonas

83` [2:0] J. Vertonghenas

87` [3:0] F. Llorente

Atsakomosios dvikovos vyks kovo 3 dieną.