2018.12.19 20:40

„Real“ futbolininkai užtikrintai žengė į FIFA pasaulio klubų taurės finalą

ELTA2018.12.19 20:40

Abu Dabyje (JAE) vykstančio Tarptautinės futbolo federacijos (FIFA) pasaulio klubų taurės turnyro antrajame pusfinalyje trečiadienį Europos Čempionų lygos laimėtoja Madrido „Real“ (Ispanija) komanda 3:1 (1:0) nugalėjo stipriausią Azijos ekipą Kašimos „Antlers“ (Japonija) ir pateko į finalą.

„Real“ klubui, kuris gina šio turnyro nugalėtojo titulą, visus tris įvarčius pelnė Garethas Bale'as (44, 53, 55 min.).

78-ąją min. rezultatą sušvelnino Shoma Doi.

Finale „Real“ ekipa žais su šeimininkų Abu Dabio „Al Ain“ komanda. Ji pusfinalyje antradienį 11 m baudinių serijoje 5:4 nugalėjo stipriausią Pietų Amerikos ekipą – Buenos Airių „River Plate“ (Argentina).

Dėl trečiosios vietos „Atlens“ žais su Buenos Airių „River Plate“ (Argentina) futbolininkais.