Sportas

2018.11.30 14:33

LRT – dar daugiau dėmesio net 73 sporto šakoms

LRT.lt2018.11.30 14:33

Penktadienį LRT generalinė direktorė Monika Garbačiauskaitė-Budrienė ir Lietuvos sporto federacijų sąjungos prezidentas Rimantas Kveselaitis pasirašė abiejų organizacijų bendradarbiavimo sutartį. Pagal šį susitarimą ketinama bendradarbiauti populiarinant sportą ir fizinį aktyvumą. Tai reiškia, kad LRT žiūrovai, klausytojai ir skaitytojai turės daugiau galimybių sužinoti apie jiems mažiau žinomas sporto šakas.

„Atsiveria tiesioginės galimybės ir mažesnėms federacijoms pasiekti LRT, nes būti LRT yra pats didžiausias pasiekimas. Mes to ir siekiame“, – po istorinio, mažiau matomoms sporto šakoms daugiau žinomumo suteiksiančio įvykio teigė R. Kveselaitis.

R. Kveselaitis, J. Auškelio/LRT.lt nuotr.

Jo vadovaujama organizacija rūpinasi sporto šakų populiarinimu, jos veiklos skleidimu ir plėtra Lietuvoje, o po savo stogu yra priėmusi net 73 sporto šakų federacijas. Penktadienį pasirašytos sutarties svarbą akcentavo ir LRT vadovė. Anot jos, sportui bei sveikatingumui skiriama vis daugiau dėmesio, o nušviesti ne tokių populiarių sportų šakų pasiekimus yra pasiryžusi ne tik LRT TELEVIZIJA ir LRT RADIJAS, bet ir stiprinamas naujienų portalo LRT.lt skyrius.

„Labai malonu, kad pasirašome šį susitarimą. Nacionalinis transliuotojas visada propagavo sportą, kūno kultūrą, sveiką gyvenseną. Tai jis darys ir toliau. Tikiuosi, kad su jūsų pagalba – kūrybiškesniais būdais. Turime nuolatines rubrikas LRT laidose „Labas rytas, Lietuva“ ir „Laba diena, Lietuva“, stipriname LRT.lt sporto skyrių, kurio parengtą informaciją naudoja ir kitos mūsų platformos. Su jumis bendradarbiaujant atsivers galimybės ne tokioms populiarioms sporto šakoms pasiekti platesnį žiūrovų, klausytojų ir skaitytojų ratą“, – susitarimu džiaugėsi M. Garbačiauskaitė-Budrienė.

J. Auškelio/LRT.lt nuotr.

Šis susitarimas turėtų padaryti įtaką ir gausybę įvairiausių sporto transliacijų kasmet pasiūlančios LRT TELEVIZIJOS programų tinkleliui. Pasak sporto prodiuserio Ramūno Grumbino, abiejų organizacijų bendradarbiavimas bus naudingas ne tik abejoms susitarimo pusėms, bet ir, svarbiausia, LRT auditorijai.

„Visos sporto šakos nusipelno nušvietimo, tačiau kartais riboja laikas, apimtys. Bet, manau, žinant iš anksto, galima susiplanuoti visus įvykius, tada galbūt didieji sporto renginiai neužgoš ne tokių galingų sporto šakų. Tai pasireikš visose platformose. Sporto federacijų sąjunga vienija labai daug federacijų, kurios yra mažesnės ir kurių informacija mūsų nepasiekia.

R. Grumbinas, J. Auškelio/LRT.lt nuotr.

Manau, kad ilgo kelio, darbo kartu pradžia – ši sutartis leidžia glaudžiau bendradarbiauti, dalintis informacija. Kartais jie turi kažką svarbaus, kartais mes. Su šiuo susitarimu mes padėsime vieni kitiems, nes noras bendradarbiauti yra tikrai didžiulis“, – teigė R. Grumbinas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt