2013.08.11 20:09

Bėgikė A. Šerkšnienė nepateko į pasaulio čempionato finalą

DELFI.lt2013.08.11 20:09

Maskvoje (Rusija) vykstančio pasaulio lengvosios atletikos čempionato 400 metrų moterų bėgimo pusfinalyje 23-ią vietą užėmė lietuvė Agnė Šerkšnienė ir į finalą nepateko.

Sportininkė distanciją įveikė per 52.48 s. Antrame pusfinalio bėgime ji finišavo paskutinė, o bendroje įskaitoje tarp 24 dalyvių liko 23-ia.

Į finalą pateko 8 sportininkės – po 2 greičiausias trijose bėgimuose ir dar dvi geriausius laikus užfiksavusios bėgikės.

Primename, kad šeštadienį vykusioje atrankoje lietuvė taip pat buvo 23-ia. Pirmame bėgime lietuvė finišavo penkta tarp septynių bėgikių. Distanciją įveikusi per 52.28 sekundes ji vos 0.01 sekundės pagerino asmeninį rekordą.