C. Ronaldo atidarė įvarčių sąskaitą Turine

Cristiano Ronaldo įvarčių sausra naujame klube baigėsi. Turino „Juventus“ naujokas pirmą kartą pasižymėjo Italijoje oficialiose rungtynėse.

„Serie A“ ketvirtojo turo rungtynėse „Juventus“ namie 2-1 palaužė „Sassuolo“ futbolininkus, o 100 milijonų eurų šią vasarą kainavęs portugalas mušė dukart.

C. Ronaldo savo pirmąjį įvartį mušė 50-ąją minutę, o antrąjį – 65-ąją. Svečiai paguodos įvartį pelnė per pridėtą antrojo kėlinio laiką.

„Juventus“ rungtynes baigė dešimtyje. Per pridėtą laiką iš aikštės už nesportinį elgesį buvo išvarytas Douglasas Costa.

Be kluptelėjimų žygiuojanti Turino ekipa „Serie A“ čempionate užima pirmąją vietą.

Kitose sekmadienio rungtynėse „Genoa“ 1-0 palaužė „Bologna“, „AS Roma“ 2-2 neįveikė „Chievo“, o „Udinese“ 1-1 sužaidė su „Torino“.