Sportas

2012.07.13 15:54

Iš Lietuvos sportininkų laukiama septynių olimpinių medalių

LRT.lt2012.07.13 15:54

Lietuvos sportininkams Londono olimpinėse žaidynėse planuojami septyni medaliai, o vieta pirmajame aštuonete iš viso prognozuojama 24 atletams ir krepšinio rinktinei.

Lietuvos sportininkams Londono olimpinėse žaidynėse planuojami septyni medaliai, o vieta pirmajame aštuonete iš viso prognozuojama 24 atletams ir krepšinio rinktinei.

Aukščiausios vietos prognozuojamos dviratininkei Simonai Krupeckaitei (1–5 vietos), disko metikui Virgilijui Aleknai, kanojininkui Jevgenijui Šuklinui (1–6), buriuotojai Gintarei Šait (Scheidt, 1–8), vyrų krepšinio rinktinei (3–6), boksininkui Egidijui Kavaliauskui ir šiuolaikinės penkiakovės atstovei Laurai Asadauskaitei (3–8).

„Realybė bus kitokia, tačiau reikia džiaugtis, kad turime nemažai atletų, pajėgių kovoti dėl aukštų vietų“, – Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) Vykdomojo komiteto (VK) išplėstiniame posėdyje Anupriškėse (Trakų r.) penktadienį sakė Lietuvos olimpinės misijos vadovas Algirdas Raslanas.

Londono olimpinėse žaidynėse lietuviai dalyvaus keturiolikos sporto šakų varžybose. Anot LTOK viceprezidento, tai geras rodiklis. A. Raslanas pasidžiaugė, kad į olimpines žaidynes vėl vyks vyrų krepšinio rinktinė, gausumu išsiskirs lengvosios atletikos komanda. Olimpinės misijos vadovas apgailestavo, kad, lyginant su Pekino olimpinėmis žaidynėmis, tarp olimpiečių nebus sunkiosios atletikos ir stalo teniso atstovų.

Kaip jau skelbėme, LTOK VK patvirtintame Lietuvos olimpinės rinktinės sąraše – 63 sportininkų pavardės.

LTOK VK Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės pasirengimui ir dalyvavimui Londono olimpinėse žaidynėse nutarė skirti 500 tūkst. litų.

Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) generalinis sekretorius Mindaugas Balčiūnas teigė, kad šalies krepšininkai privalo patekti į ketvirtfinalį.

A. Poviliūnas informavo, kad į Londono olimpines žaidynes vyks ir Lietuvos Prezidentė Dalia Grybauskaitė bei Ministras Pirmininkas Andrius Kubilius. Jie Londone praleis po tris dienas.

A. Poviliūnas po posėdžio A. Raslanui perdavė Lietuvos žmonių vardais įaustą trispalvę, kuri Valstybės dieną, iškilmingame renginyje Vilniaus Vinco Kudirkos aikštėje buvo įteikta šalies olimpinės rinktinės vėliavnešiui disko metikui Virgilijui Aleknai.

Žirgų sporto atstovas Mečislovas Preišegolavičius A. Poviliūnui tradiciškai įteikė laimės simbolį – pasagą.

Londono olimpinės žaidynės vyks liepos 27 – rugpjūčio 12 dienomis.

20180218

Įkelk naujieną

Nuotraukos
Nuotraukos
Kelkite nuotraukas tiesiai iš kompiuterio arba spauskite pridėti nuotrauką/as
Nuorodos į audiovizualinę informaciją
Autorius