2013.07.30 20:16

Lietuvos krepšininkės kurčiųjų olimpiadoje tapo grupės nugalėtojomis

ELTA2013.07.30 20:16

Sofijoje (Bulgarija) vykstančių 22-ųjų kurčiųjų vasaros olimpinių žaidynių moterų krepšinio turnyro trečiosiose rungtynėse B grupėje antradienį Europos vicečempionė Lietuvos rinktinė net 63 taškų skirtumu 90:27 nugalėjo Japonijos krepšininkes.

Linos Dambrauskaitės-Sabaliauskienės ir Eglės Jankauskaitės treniruojama mūsų šalies komanda iškovojo tris pergales iš tiek pat galimų ir tapo B grupės nugalėtoja.

Lietuvės ketvirtfinalyje ketvirtadienį žais su ketvirtąją vietą A grupėje užėmusiomis Italijos krepšininkėmis.

2009 metų kurčiųjų olimpinėse žaidynėse Taivane Lietuvos rinktinė iškovojo bronzos medalius.