Sportas

2018.08.12 00:25

A. Šerkšnienė Europos čempionato 400 m bėgimo finale užėmė šeštą vietą

LRT.lt2018.08.12 00:25

Šeštadienį Europos čempionato 400 metrų bėgimo rungties finale Agnė Šerkšnienė užėmė šeštą vietą.

A. Šerkšnienė distanciją įveikė per 51,42 sek. tai viena 0,01 sek. prastesnis rezultatas, nei buvo pademonstruotas Europos čempionato pusfinalyje.

Lietuvė bėgo septintuoju taku. Ji nuo bėgimo pradžios ėmė atsilikti nuo bėgimo lyderių.

Pirmąją vietą po foto finišo iškovojo lenkė Justyna Swiety-Ersetic (50,41 sek.), sidabro medalį iškovo graikė Maria Belibaski (50,45 sek.) kuri užfiksavo naują savo šalies rekordą. Bronza atiteko Nyderlandų atstovei Lisanne de Witte, kuri taip pat užfiksavo naują savo šalies rekordą šioje distancijoje. 

Lietuvė bėgo antrajame iš trijų pusfinalių. Jai nereikėjo varžytis atrankoje, nes dėl gero sezono rezultato (50,99 sek.) ji buvo pakviesta tiesiai į pusfinalį.

A. Šerkšnienė pirmavo savo bėgime, tačiau jo pabaigoje nusileido savo varžovei iš Lenkijos Igai Baumgart-Witan (51,35 sek.) ir finišavo antra. Distanciją ji nubėgo per 51,41 sek.

Tarp visų bėgikių lietuvės rezultatas buvo septintas iš aštuonių.

Lietuvei priklauso trečias geriausias rezultatas Europoje šį sezoną. Per savo karjerą A. Šerkšnienė dar nebuvo bėgusi Europos pirmenybių finale.

Lietuvos lengvaatlečiai jau iškovojo du medalius. Andrius Gudžius disko metime iškovojo aukso medalį, o penktadienį Liveta Jasiūnaitė iškovojo bronzą.

Visus Lietuvos lengvaatlečių startus galite rasti čia.

Europos čempionatą tiesiogiai transliuoja LRT KULTŪRA ir LRT.lt