Galingai pasirodžiusi Lietuvos komanda estafetės finale – per plauką nuo medalio

Europos plaukimo čempionate Lietuvos vyrų plaukimo komanda 4x100 kombinuotu būdu estafetės finale užėmė ketvirtą vietą. Iki bronzos medalio lietuviams pritrūko vos 0,18 sek. – jie distanciją įveikė per 3.33,70 min.
D. Rapšys, AFP/Scanpix nuotr.

Sportininkai pagerino Lietuvos rekordą.

Komandą sudarė Danas Rapšys, Andrius Šidlauskas, Deividas Margevičius ir Simonas Bilis.

Šios rungties čempione tapo Jungtinės Karalystės komanda (3.30,44 min.). Antrieji – Rusijos sportininkai (3.32,03 min.). Trečiąją vietą užėmė Vokietijos komanda (3.33,52 min.).

Lietuvių ketveriukė atrankos plaukime startavo 8 takelyje trečiajame plaukime iš trijų. Visą laiką tarp lyderių buvę lietuviai šiame plaukime užėmė antrą vietą.

Bendroje įskaitoje lietuviai buvo septinti.

Visus Lietuvos plaukikų startus galite rasti čia.