Sportas

2018.08.13 12:57

Prancūzijos rinktinės rėmėjai jau rengiasi pergalei pasaulio čempionate

lrytas.lt2018.08.13 12:57

Prancūzijos futbolo rinktinės techninis rėmėjas jau rengiasi šios šalies nacionalinės komandos galimai pergalei pasaulio čempionato finale. Liepos 15-ąją dieną (sekmadienį) Rusijos sostinės Maskvos Lužnikų stadione dėl nugalėtojų taurės kovos Prancūzijos ir Kroatijos rinktinės.

Pasak „Footy Headlines“ ir radijo stoties „France -1“, kompanija „Nike“ jau pagamino 20 tūkst. vienetų Prancūzijos rinktinės marškinėlių, ant kurių po herbu puikuojasi dvi žvaigždės, simbolizuojančios dvi pergales pasaulio čempionatuose.

Pirmoji žvaigždė prancūzams skirta už pergalę 1998 metų pasaulio čempionate prieš Brazilija 3:0.

Marškinėliai su dviem žvaigždėmis bus parduodami jau nuo pirmadienio (liepos 16-osios dienos). Tiesa, jais bus prekiaujama tik tuo atveju, jei Prancūzija finale įveiks Kroatiją.

1998 metais Prancūzijos rinktinės techninis rėmėjas buvo kompanija „Adidas“ ir marškinėlių su pirmąja čempionų žvaigžde prancūzams teko laukti net savaitę.

2006 metais, kai Prancūzija vėl pateko į planetos pirmenybių finalą, „Adidas“ atstovai teigė, kad apie marškinėlius su dviem žvaigždėmis ims galvoti tik po turnyro pabaigos. Tąsyk finale po baudinių serijos triumfavo Italija 5:3 (1:1) ir kompanijai nereikėjo pristatyti naujojo gaminio.