Sportas

2018.08.13 12:57

Prancūzai nesitiki, kad Kroatija bus pavargusi pasaulio čempionato finale

BNS2018.08.13 12:57

Nustebinti gero Kroatijos rinktinės fizinio pasirengimo pasaulio pirmenybėse, Prancūzijos futbolininkai nemano, kad varžovai bus pavargę rungtynėse dėl aukso sekmadienį.

Kroatija žaidė net tris pratęsimus per atkrintamąsias varžybas planetos pirmenybėse, kur po 11 baudinių serijų įveikė Daniją ir Rusiją, o pusfinalyje trečiadienį per papildomą laiką palaužė Anglijos rinktinę.

Prancūzija visus tris atkrintamuosius mačus laimėjo, žaisdama po 90 minučių. Be to, pusfinalyje su Belgija žaidė viena diena anksčiau – antradienį.

Tačiau Prancūzijos rinktinės saugas Blaise'as Matuidi nemano, kad kroatai atrodys pavargę.

„Nemanau, kad tai bus faktorius, – sakė B.Matuidi per spaudos konferenciją penktadienį Maskvoje. – Mes matėme, kad pusfinalio rungtynes jie baigė stipriau nei jų varžovai.

Jie neatrodė lyg komanda, žaidžianti trečią pratęsimą iš eilės. Netikėta, bet jie atrodė taip, lyg žaistų pirmąjį mačą.

Ši komanda jau pasiekė finalą, jos žaidėjai yra labai patyrę. Jie bus pasirengę finalui. Nemanau, kad pratęsimas ar 11 metrų baudiniai buvo ar bus esminis faktorius“, – sakė 31 metų prancūzas, kuris jau nusprendė, kad jam tai bus paskutinis pasaulio čempionatas.

B.Matuidi tikisi, kad finale geriausią žaidimą parodys ir jo komanda: „Tai gyvenimo rungtynės – pasaulio čempionato finalas – svajonė, kurią turėjau nuo pat vaikystės. Taurė atrodo taip arti, kad beveik galima ją paliesti, bet vis dar laukia daug darbo.

Mes pasirengę bet kam, kad laimėtume rungtynes, – net jei prireiks pratęsimo ar 11 metrų baudinių. Galiausiai reikšmę turės tik pergalė.“