Sportas

2018.08.09 17:36

FIFA 2018 Belgija – Prancūzija: mačo nugalėtojams prognozuoja čempionato taurę

LRT.lt2018.08.09 17:36

Niekas net susapnuoti negalėjo, kad viename pusfinalyje žais Prancūzija ir Belgija. Abi komandos labai geros, ir greičiausiai šio pusfinalio laimėtojai pelnys čempionato taurę, sako futbolo komentatorius Paulius Jakelis ir komikas, laidų vedėjas, futbolo fanas Paulius Ambrazevičius laidoje „Ambrazevičius&Jakelis: fotelio ekspertų įžvalgos“.

 „Esu įsitikinęs, kad būtent šio mačo laimėtojai bus favoritai finale, nesvarbu, su kuo jie žais. Tuomet šių rungtynių nugalėtojas yra sunkiai prognozuojamas. Belgai žaidžia be galo gerą futbolą, o prancūzai turi puikiai subalansuotą komandą, kuri padaro tiek, kiek jiems reikia, kad pasiektų pergalę“, – sako P. Jakelis.

Jis mano, kad Prancūzijos rinktinė savo tikrojo potencialo šiame čempionate dar neatskleidė ir mačas su Belgija bus puiki proga tai padaryti.

Čempionato puošmena

Futbolo komentatorius sako, kad tikėjosi, jog prancūzai pateks į pusfinalį, bet belgų atsiradimas ketvirtfinalyje yra didesnė staigmena. Pasak jo, Belgijos ir Prancūzijos mačas bus tikra čempionato puošmena.

„Belgų pergalė prieš brazilus yra labai stiprus rodiklis, kad ši komanda finišuos aukštoje vietoje. Prieš brazilus jie žaidė laisvai, neužsidarę – Kevinas De Bruyne‘as,  Edenas Azaras, Romelu Lukaku aikštelėje išdarinėjo nerealius dalykus. Tuomet Prancūzai irgi eina į priekį, jie turi daug atakuojančių žaidėjų tad nemanau, kad kažkuri rinktinė žais ryškiu antru numeriu“, – prognozuoja P. Jakelis.

Auksinis batelis belgui?

Rezultatyviausias Belgijos rinktinės žaidėjas R. Lukaku labai gerai atrodo šiame čempionate: jis ne tik pats muša įvarčius, bet ir užsiima gerą poziciją, puikiai asistuoja komandos draugams, pastebi P. Ambrazevičius.

Anot P. Jakelio, R. Lukaku turi šansų tapti rezultatyviausiu žaidėjų šiame čempionate, jeigu Anglijos rinktinės lyderis Haris Keinas nustos stebinti savo nepakartojamais įvarčiais. H. Keinas dabar yra įmušęs daugiausia įvarčių šiame čempionate.

Pilną laidos įrašą „Ambrazevičius&Jakelis: fotelio ekspertų įžvalgos“ galite rasti čia.