Sportas

2018.08.08 16:58

Į ketvirtadienio rungtynes Karaliaučiuje sirgaliai vyko be incidentų

BNS2018.08.08 16:58

Tranzitu per Lietuvą traukiniais į Karaliaučių ketvirtadienio naktį vyko apie 1600 futbolo sirgalių, incidentų jie nesukėlė, BNS sakė pasieniečių vadas Renatas Požėla.

„Šią naktį neturėjome nė vieno neįleisto ar tokio asmens, kuris problemų sukeltų“, – teigė sustiprintu režimu dirbančių pasieniečių vadas.

Pasaulio futbolo čempionatas vyksta vienuolikoje Rusijos miestų, tarp jų – ir Karaliaučiuje. Ketvirtadienio vakarą Karaliaučiuje vyks paskutinės pasaulio futbolo čempionato rungtynės šiame mieste, čia susitiks Belgijos ir Anglijos rinktinės.

Futbolo aistruoliai, turintys sirgalių pasus, iš pagrindinės Rusijos dalies į Karaliaučių ir atgal specialiais sirgalių keliauja nemokamai. Šios kelionės metu jie kerta Lietuvą, dėl to Lietuvos pareigūnai yra sustiprinę pajėgumus ties Kenos pasienio užkarda, Kybartų pasienio kontrolės punktu ir Vilniaus geležinkelio stotimi, kur keičiamas tranzitinio traukinio lokomotyvas.

Pareigūnai perspėja, kad dalis sirgalių iš skurdesnių šalių gali naudotis nemokamai po Rusijos teritoriją leidžiančiais keliauti sirgalių pasais tam, kad galiausiai nelegaliai patektų į Europos Sąjungą.