Sportas

2018.08.08 16:58

Ar kamuolio burtininkai brazilai praleis serbų įvartį?

LRT.lt2018.08.08 16:58

Trečiadienį futbolo žiūrovų dėmesiui Serbija susirungs su Brazilija, kuri per šešerias paskutines rungtynes, kai žaidė su Europos rinktinėmis, penkis kartus laimėjo nepraleidę nė vieno įvarčio, pastebi futbolo komentatorius Paulius Jakelis ir komikas, laidų vedėjas, futbolo fanas Paulius Ambrazevičius laidoje „Ambrazevičius&Jakelis: fotelio ekspertų įžvalgos“.

Laidos vedėjai prognozuoja įdomias rungtynes, nes brazilai šiame futbolo čempionate ne be reikalo pravardžiuojami kamuolio burtininkais, o serbai po rungtynių su šveicarais patyrė net ne skaudų antausį, bet dvigalvio erelio skrydį ir atsidūrė labai prastoje situacijoje. Serbai žūtbūt stengsis pelnyti taškų, bet brazilai jų niekam neduoda.

„Serbai man labai patinka, bet serbiškai meilei šįkart tariu ne“, – sako P. Jakelis, tvirtai teigdamas brazilų pergalę.

Kitos varžybos, Kosta Rika su šveicarais intriguoja mažiau, nes Kosta Rika ir vėl gaus malkų, sako futbolo fanai: „Jie nėra stipri komanda, bet kovoja su visais. Deja, bet po šveicarų jie važiuos namo tuščiomis.“

Stop kadras

Vokiečiai demonstruos gražiausią žaidimą

„Šiose varžybose vokiečiai pagaliau šaus normaliai ir parodys savo geriausią žaidimą prieš Pietų Korėja, kuri vis tiek jau neturi šansų išlikti čempionate“, – komentuoja P. Ambrazevičius.

„Korėjiečiai ryškiai silpnesni už vokiečius, kurie ypač po paskutinių rungtynių, pasisėmę gerų emocijų, turėtų tiesiog skrieti aikštelėje. Vokiečiai šiose rungtynėse įmuš bent tris įvarčius“, – prognozuoja P. Jakelis. 

„Meksikiečiams trūksta sombrero“

„Prisipažinsiu, bet nemėgstu švedų – man nepatinka kaip jie žaidžia – aukšti terminatoriai, daužantys galvomis. Tai viena negražiausią futbolą rodančių komandų šiame čempionate“, – antipatijos švedams neslepia P. Jakelis.

Pasak jo, Meksika yra kur kas linksmesnė komanda, į ją malonu žiūrėti: „Rinktinės žaidėjams trūksta tik sombrero ant galvų.“

Futbolo fanai neatmeta galimybės, kad meksikiečių sėkmei čempionate teigiamos įtakos gali turėti ir šios komandos formavimo vakaras prieš čempionatą, kuris pagarsėjo tuo, kad jame dalyvavo ir 30 moterų.

„Švedams patarčiau sekti meksikiečių pėdomis“, – juokauja P. Jakelis. Jis prognozuoja, kad šios rungtynės turėtų baigtis 2 taškų persvara Meksikos naudai.

Pilną laidos įrašą „Ambrazevičius&Jakelis: fotelio ekspertų įžvalgos“ galite rasti čia.