Sportas

2018.08.08 15:26

Švedijos treneris atsiprašė dėl P. Korėjos futbolo rinktinės šnipinėjimo

LRT.lt2018.08.08 15:26

Švedijos rinktinės treneris Janne`as Anderssonas spaudos konferencijos metu atsiprašė Pietų Korėjos rinktinės dėl šnipinėjimo jų treniruočių stovyklos metu. P. Korėjos atstovai į atsiprašymą sureagavo ramiai ir teigė, kad jiems galbūt pavyko netgi suklaidinti varžovus.

Kaip skelbiama, Švedijos futbolo rinktinės trenerių štabo nariai įėjo į uždarą P. Korėjos futbolininkų treniruotę, o vėliau iš jos buvo išprašyti.

Švedai aiškina, kad jie manė, jog treniruotė buvo atvira, o jų paprašius palikti treniruočių stovyklą, jie iš karto iš jos pasišalino. Paaiškėjo faktas, kad Švedijos trenerių štabo narys Larsas Jacobssonas netgi nuomavosi namelį šalia priešininkų treniruočių stovyklos.

Pietų Korėjos vyriausiasis treneris Shinas Tae-yongas teigia, kad tokie žaidimai prieš svarbius čempionatus vyksta visada. Šiuo atveju, jie, pamatę, kad yra šnipinėjami, liepė žaidėjams susikeisti marškinėliais.

Kaip sako treneris, toks sprendimas buvo priimtas todėl, kad europiečiai neatskiria azijiečių iš veidų, o dažnai vadovaujasi tuo, kas parašyta ant marškinėlių.

Birželio pradžioje, prieš pat prasidedant pasaulio futbolo čempionatui, Pietų Korėja Austrijoje buvo treniruočių stovykloje, kurios metu ruošėsi Rusijoje vykstančiam  čempionatui.