E. Misiūnaitė ir M. Morauskaitė prie A. Šerkšnienės 400 m pusfinalyje neprisijungs

400 m bėgimo atrankoje jėgas išmėgino lengvaatletės Eva Misiūnaitė ir Modesta Justė Morauskaitė. Deja, nei viena iš šių sportininkių į rungties pusfinalį nepateko.
Eva Misiūnaitė ir Modesta Morauskaitė, A. Pliadžio nuotr.

Trečiajame bėgime iš keturių dalyvavusi Eva Misiūnaitė distanciją įveikė per 54,02 s. ir savo bėgime liko paskutinė – aštunta. Tai kur kas prastesnis laikas nei šios sportininkės geriausias sezono rezultatas – 53,06 s. Bendroje įskaitoje ji liko 31-a.

E. Misiūnaitę iš vėžių išmušė Italijos bėgikės padarytas priešlaikinis startas.

„Viskas atrodė labai normaliai, stengiausi nereaguoti į aplinką ir susikaupti ties savimi. Žinojau, ką darysiu, bet „false“ startas išmušė visą planą. Galvojau, kad tik ne aš būčiau jį padariusi, gal netyčia koja sudrebėjo ir to nepajutau“, – prisiminė E. Misiūnaitė.

Ketvirtame bėgime dalyvavusi M. Morauskaitė puikiai pradėjo distanciją, tačiau jos pabaigoje pritrūko jėgų ir finišavo šešta – ji distanciją įveikė per 52,68 s. Tai vos 0,01 s prastesnis laikas nei jos geriausias sezono rezultatas. Bendroje įskaitoje ji liko 18-a.

Praėjusių metų Europos iki 23 metų finalininkė pasiekė antrą geriausią karjeros rezultatą, tačiau buvo tikra, kad pasirodyti galėjo kur kas geriau.

„Labai norėjau“, – ašarodama ištarė M. Morauskaitė.

Patalpoje, kurioje sportininkai po pasirodymo duoda interviu žurnalistams, anksčiau startavusi E. Misiūnaitė stebėjo komandos draugės pasirodymą, o atėjus M. Morauskaitei ją guodė. Abiejų sportininkių penktadienį dar lauks estafetės 4x400 m rungtis.

„Bėgame tą pačią rungtį, kartu bėgsime estafetę, tai norisi, kad ir komandos draugams pasisektų. Smagu, kai tave palaiko ir smagu pačiai palaikyti“, – sakė E. Misiūnaitė.

Šioje rungtyje taip pat bėgsianti Agnė Šerkšnienė dėl aukšto sezono rezultato jau pateko tiesiai į pusfinalį.

Visus Lietuvos lengvaatlečių startus galite rasti čia.