2018.08.08 16:27

200 metrų G. Truskauskas atbėgo 20-as

LRT.lt2018.08.08 16:27

Berlyne vykstančiame Europos lengvosios atletikos čempionate 200 metrų distancijoje rungtyniavęs Gediminas Truskauskas savo bėgime liko penktas, o bendroje įskaitoje 20-as ir į rungties pusfinalį nepateko.

Į varžybas lietuvis atvyko neįvykdęs normatyvo ir turėdamas antrą prasčiausią laiką tarp visų atrankos dalyvių.

Paskutiniame ketvirtajame bėgime startavęs 20-metis atletas distanciją įveikė per 21,11 s. ir užėmė penktą vietą tarp aštuonių startavusių sportininkų. Bendroje įskaitoje lietuvis liko 20-as iš 30 startavusių sportininkų.

Į pusfinalį pateko po tris greičiausius bėgikus iš kiekvieno bėgimo ir dar du geriausius laikus pademonstravę sportininkai.

„Pasirodymą vertinu neblogai, ne kiekvieną dieną išeina startuoti tokiose varžybose. Buvau jauniausias lengvaatletis iš Lietuvos komandos, kuris startavo individualioje rungtyje, tad įgavau patirties“, – pasirodymą komentavo G. Truskauskas.

Sprinteris vylėsi prasibrauti į pusfinalį, nors amžiumi vyresnis buvo vos už vieną varžovą. Beje, norint tęsti kovą čempionate, lietuviui būtų tekę parodyti laiką, artimą Lietuvos rekordui (20,74 sek.).

„Tikslas buvo patekti į pusfinalį, kad ir paskutiniu laiku. Nesitikėjau Lietuvos rekordo, nes ir taip sakau, kad tris kartus per save perlipau šį sezoną“, – sakė G. Truskauskas.

Visus Lietuvos lengvaatlečių startus galite rasti čia.