Sportas

2018.08.08 13:29

Chaosas Ispanijos rinktinėje – prieš pat čempionatą atleistas treneris

15min.lt2018.08.08 13:29

Antradienį paskelbta naujiena, kad Julenas Lopetegui perima Madrido „Real“ vairą įnešė paniką Ispanijos rinktinėje, nes šis specialistas yra ir nacionalinės komandos treneris. Priimtas sprendimas specialistą atleisti, nors pasaulio čempionatas Rusijoje prasideda jau ketvirtadienį.

Pranešama, kad neseniai išrinktas Ispanijos federacijos prezidentas Luisas Rubialesas, turėjęs dalyvauti FIFA kongrese Maskvoje, išgirdęs naujienas apie trenerio prisijungimą prie „Real“, greitai išskrido į Krasnodarą, kuriame jau yra įsikūrusi šalies rinktinė.

Jau antradienį pasirodė spėliojimai, jog L. Rubialesas buvo pasiryžęs atleisti J. Lopetegui iš Ispanijos trenerio pareigų.

Ispanijos žiniasklaida skelbia, kad į situaciją įsikišo ir Sergio Ramosas, kuris bandė įtikinti federacijos vadovą palikti J. Lopetegui prie rinktinės vairo, tačiau komandos kapitonui savo pasiekti nepavyko.

„Kalbėjausi su visais ir galiu patikinti, kad žaidėjai ir naujasis trenerių štabas darys viską, jog komanda pasaulio čempionate nukeliautų kuo toliau, nors situacija yra komplikuota“, – spaudos konferencijoje sakė Ispanijos futbolo federacijos vadovas.

Beje, 2016-siais komandos vairą perėmęs J. Lopetegui nepralaimėjo nei vienų rungtynių, kuomet vadovavo Ispanijos rinktinei.

Pirmas rungtynes ispanai jau penktadienį žais su Portugalija, o planetos pirmenybės startuoja jau ketvirtadienį.