R. Meilutytė pateko į 50 m krūtine rungties pusfinalį

Europos čempionato 50 m krūtine rungties atrankoje trečiadienį dalyvavo Rūta Meilutytė ir Kotryna Teterevkova.

Ketvirtame iš penkių plaukimų startavusi 21-erių R. Meilutytė distanciją įveikė per 30,73 s. ir užėmė pirmą vietą plaukime. Tiesa, ja ketvirtame takelyje plaukusi lietuvė dalinosi su bendraamže brite Sarah Vasey.

Penktame atrankos plaukime dalyvavusi Kotryna Teterovkova distanciją įveikė per 32,01 s. ir užėmė 8 vietą iš 10 startavusių sportininkių.

Šiame plaukime nugalėjo Julija Jefimova, kuri užfiksavo 30,2 s. laiką. Tai geriausias užfiksuotas visų plaukimų rezultatas. R. Meilutytė bendroje įskaitoje liko penkta, o 16-metė K. Teterovkova – 22-a iš 43 startavusių sportininkių bei į kitą etapą nepateko.

Šios rungties pusfinalis prasidės 19.25 val.

Taip pat vakare – 19.40 val. – 50 m laisvuoju stiliumi rungties pusfinalyje varžysis Simonas Bilis.

Deja, bet vakarinės transliacijos metu nepamatysime vieno geriausių Lietuvos plaukikų Dano Rapšio – jis neįveikė 100 m peteliške rungties atrankos.

Visus Lietuvos plaukikų startus galite rasti čia.