D. Rapšys be problemų žengė į 200 m laisvuoju stiliumi rungties pusfinalį

Glazge vykstančio Europos plaukimo čempionato kovas pirmadienį pradėjo tokio lygio varžybose debiutavęs Tomas Sungaila ir vienas iš pajėgiausių Lietuvos plaukikų Danas Rapšys.
D. Rapšys, BNS nuotr.

Pirmiausia į 50 metrų ilgio baseiną šoko 19-metis T. Sungaila. Sportininkas 200 m laisvuoju stiliumi antrajame atrankos plaukime distanciją įveikė per 1.53,17 min. ir liko 4-as.

Tiesa, po pirmųjų 50-ies metrų plaukikas pirmavo, o įveikus 100 metrų buvo antras.

Paskutiniame atrankos plaukime dalyvavęs D. Rapšys pademonstravo geriausią laiką. Jis distanciją įveikė per 1.46,55 min. ir artimiausią persekiotoją aplenkė 0,12 s.

Bendroje įskaitoje 23-ejų Lietuvos sportininkas užėmė pirmą vietą. T. Sungaila liko 51-as tarp 63 startavusių sportininkų.

Pusfinalį stebėkite nuo 19.21 val. per LRT KULTŪRĄ ir naujienų portale LRT.lt.

Tai nebuvo vieninteliai Lietuvos plaukikų startai pirmadienį.

D. Margevičius 50 m peteliške rungties atrankoje liko 26-as, o Kotryna Teterevkova 200 m krūtine rungties atrankoje užėmė 22-ą vietą.

Taip pat pirmadienį startavusi Lietuvos mišri estafetė 4 po 100 metrų į rungties finalą nepateko.

Visus Lietuvos plaukikų startus galite rasti čia.