2018.08.06 13:01

D. Rapšys be problemų žengė į 200 m laisvuoju stiliumi rungties pusfinalį

LRT.lt2018.08.06 13:01

Glazge vykstančio Europos plaukimo čempionato kovas pirmadienį pradėjo tokio lygio varžybose debiutavęs Tomas Sungaila ir vienas iš pajėgiausių Lietuvos plaukikų Danas Rapšys.

Pirmiausia į 50 metrų ilgio baseiną šoko 19-metis T. Sungaila. Sportininkas 200 m laisvuoju stiliumi antrajame atrankos plaukime distanciją įveikė per 1.53,17 min. ir liko 4-as.

Tiesa, po pirmųjų 50-ies metrų plaukikas pirmavo, o įveikus 100 metrų buvo antras.

Paskutiniame atrankos plaukime dalyvavęs D. Rapšys pademonstravo geriausią laiką. Jis distanciją įveikė per 1.46,55 min. ir artimiausią persekiotoją aplenkė 0,12 s.

Bendroje įskaitoje 23-ejų Lietuvos sportininkas užėmė pirmą vietą. T. Sungaila liko 51-as tarp 63 startavusių sportininkų.

Pusfinalį stebėkite nuo 19.21 val. per LRT KULTŪRĄ ir naujienų portale LRT.lt.

Tai nebuvo vieninteliai Lietuvos plaukikų startai pirmadienį.

D. Margevičius 50 m peteliške rungties atrankoje liko 26-as, o Kotryna Teterevkova 200 m krūtine rungties atrankoje užėmė 22-ą vietą.

Taip pat pirmadienį startavusi Lietuvos mišri estafetė 4 po 100 metrų į rungties finalą nepateko.

Visus Lietuvos plaukikų startus galite rasti čia.