Sportas

2018.07.27 15:22

Portugalų žvaigždę Ronaldo Rusijoje saugos MMA kovotojas ir matadoras

DELFI.lt2018.07.27 15:22

Europos čempionė Portugalijos futbolo rinktinė į Maskvą atvyks birželio 9 dieną. Pasaulio čempionate dalyvausiančią ekipai garantuojamas saugumas, tačiau pagrindinė žvaigždė 33 metų Cristiano Ronaldo atvyks su asmeniniais apsaugininkais. Geriausią planetos futbolininką Rusijoje saugos buvęs MMA kovotojas

Nuo 2006 iki 2011 metų MMA kovose dalyvavęs G. Solgado per aktyvią karjerą iškovojo 7 pergales ir dukart pralaimėjo. Įdomu, kad paskutinę savo kovą 140 kg sveriantis portugalas pralaimėjo rusui Arsenui Abdulkerimovui. Būsimasis C. Ronaldo asmeninis sargybinis nusileido po smaugimo veiksmo pirmajame raunde.

Vėliau G. Solgado tapo saugos agentūros savinininku, o pasaulio futbolo žvaigždę jis saugo jau kelis pastaruosius metus. Buvęs kovotojas savo socialiniuose tinkluose gana dažnai dalijasi fotografijomis su C. Ronaldo.

Apie kitą Portugalijos rinktinės žvaigždės asmens sargybinį žinoma dar mažiau. Raumenų kalnas N. Marecošas, anot „Mirror“, tarnavo kariuomenėje, vadovavo oro uosto apsaugos tarnybai, o svarbiausia – jis yra matadoras. Tiksliau – forcado.

Portugalijos korida skiriasi nuo ispanų. Portugalijoje žudyti bulių negalima. Forcado į kovą su buliais eina plikomis rankomis. Dažniausiai koridoje būna iki 8 žmonių, šių užduotis – nuvarginti bulių ir pagriebti jį už ragų.

Teigiama, kad bulių kautynes stebėti mėgstančiam CR7 padarė didžiulį įspūdį N. Marecošas – su tokiu žmogumi niekas nenorės juokauti. Matadoras futbolininką jau saugojo Kijeve vykusiame UEFA Čempionų lygos finale.

Asmeninę apsaugą į Rusiją C. Ronaldo vešis ne be reikalo – baiminasi teroristų grupuotės IS išpuolių.