Sportas

2018.05.08 17:12

L. Spalvis lieka Vokietijoje: pratęsė sutartį su „Kaiserslautern“

15min.lt2018.05.08 17:12

„Kaiserslautern“ klubas pratęsė sutartį su Lietuvos rinktinės puolėju Luku Spalviu iki 2022-ųjų metų. Tai reiškia, kad vienas nacionalinės komandos atakų lyderių rungtyniaus trečioje pagal pajėgumą Vokietijos futbolo lygoje.

Pastarąjį sezoną vokiečiai buvo išsinuomavę lietuvį iš Lisabonos „Sporting“ klubo, bet pasibaigus nuomai baigėsi ir puolėjo sutartis su Portugalijos klubu.

Atstovaudamas antroje „Bundesliga“ šiemet žaidusiai komandai jis sužaidė 25 rungtynes ir įmušė šešis įvarčius. Visgi klubo tai neišgelbėjo – jis iškrito į žemesnį divizioną.

„Jaučiuosi čia puikiai tiek aš, tiek mano jauna šeima. Būti FCK futbolininku man daug reiškia. Nesu tas vaikinas, kuris lengvai pasiduoda ištikus sunkiai situacijai, todėl nusprendžiau priimti iššūkį ir pabandyti sugrįžti su „Kaiserslautern“ į antrąją Bundeslygą“, – teigė 24-erių futbolininkas.

„Mums labai svarbu išlaikyti vieną pagrindinių puolėjų, kuris savo vertę jau įrodė antrajame divizione. Tikiuosi, kad Lukas ir toliau sėkmingai gins mūsų spalvas artimiausius keletą metų“, – apie lietuvį atsiliepė klubo sporto direktorius Borisas Notzonas.