2015.09.08 13:45

M. Knystautui – Europos jaunimo imtynių čempionato sidabras

Sportas.lt2015.09.08 13:45

Mantas Knystautas iškovojo sidabro medalį Makedonijoje vykstančiame Europos jaunimo imtynių čempionate.

Graikų-romėnų imtynių sunkiausios svorio kategorijos (iki 120 kg) finale trečiadienį lietuvis 0:7 neatsilaikė prieš gruziną Iakobi Kajaia.

Kelyje link finalo M. Knystautas 7:0 nugalėjo vengrą Arnoldą Papą, 10:2 sutriuškino armėną Edgarą Chačatryaną, o pusfinalyje lietuvis lygiosiomis 3:3 baigė kovą su rusu Sergejumi Semenovu, tačiau techniniais taškais iškovojo pergalę 3:1.

Deja, kiti lietuviai suklupo jau pirmuose susitikimuose – Artūras Macijevskis (iki 66 kg) 0:7 nusileido baltarusiui Andrejui Pikuzai, Justas Petravičius (iki 55 kg) 0:7 pralaimėjo rumunui Andrei Vasile Dudau, o Eividas Stankevičius (iki 84 kg) 1:8 turėjo pripažinti baltarusio Antono Dzmitryčenkos pranašumą.

Sportas.lt primena, kad antradienį bronzos medalį svorio kategorijoje iki 96 kg iškovojo Romas Fridrikas.