2013.06.30 20:01

Antrąjį „Tour de France“ etapą laimėjo J. Bakelantsas

ELTA2013.06.30 20:01

100-ųjų prestižiškiausių daugiadienių dviračių lenktynių „Tour de France“ antrąjį etapą sekmadienį laimėjo ir varžybų lyderiu tapo belgas Janas Bakelantsas („RadioShack-Leopard“).

Jis 156 km nuvažiavo per 3 val. 43 min. 11 sek. ir artimiausius persekiotojus aplenkė viena sekunde.

27-erių metų Belgijos dviratininkas šiose lenktynėse dalyvauja pirmą kartą.

Antras finišavo slovakas Peteris Saganas („Cannondale“), o trečias – lenkas Michalas Kviatkovskis (Michal Kwiatkowski, „Omega Pharma –Quick Step“).

Antrą kartą šiose lenktynėse dalyvaujančiam 25-erių metų lietuviui Ramūnui Navardauskuis („Garmin-Sharp“, +17.35) atiteko 187-oji vieta. Tokią pat vietą Lietuvos dviratininkas užima ir bendrojoje įskaitoje.

Lenktynės, kurias sudaro 21 etapas (3403 km), baigsis liepos 21 dieną Paryžiuje.