„Manchester United“ nelaimingos Kalėdos – čempioniškos ambicijos blėsta

Jesse Lingardas per teisėjo pridėtą laiką gražiu smūgiu ir ištraukė tašką „Manchester United“ klubui rungtynėse namie su „Burnley“ ekipa. Tačiau Mančesterio klubo viltys susigrąžinti Anglijos čempionų titulą vis labiau tolsta.

„Burnley“ futbolininkai buvo labai arti prie svajonių pergalės „Old Traford“ stadione.

Ashley Barnesas išvedė svečius į priekį jau trečią rungtynių minutę, o Stevenas Defouras nuostabiu baudos smūgiu padvigubino rezultatą (2:0).

Tik antrajame kėlinyje aikštėje pasirodęs 25 metų J.Lingardas greitai sušvelnino rezultatą, subtiliu smūgiu kulnu.

Tačiau „Manchester United“ ilgai negalėjo išlyginti rezultato, nors kontroliavo kamuolį 75 proc. rungtynių laiko. Tik 91 minutę, kai kamuolys pateko po J.Lingardo kojomis, šeimininkams pavyko išplėšti lygiąsias.

Dramatiška pabaiga, bet „Manchester United“ vis tiek prarado du taškus kovodama su septintoje vietoje esančia „Burnley“ ekipa.

Jose Mourinho treniruojami Mančesterio futbolininkai 12 taškų atsilieka nuo „Premier“ lygos lyderio „Manchester City“ klubo (55 tšk.), kuris 20-ojo turo rungtynes dar žais trečiadienį su „Newcastle“.

Be to, nuo antroje vietoje esančio „ManUnited“ jau tik tašku atsilieka Londono „Chelsea“ (42).

Anglijos čempionų titulą ginanti „Chelsea“ komanda antradienį 2:0 įveikė „Brighton & Howe Albion“.

Anglijos lygos antradienio rungtynių rezultatai:

„Tottenham Hotpur“ – „Southmapton“ 5:2

22' [1:0] H. Kane'as

„Manchester United“ – „Burnley“ 2:2

3' [0:1] A. Barnesas

36' [0:2] S. Defouras

53' [1:2] J. Lingardas

90' [2:2] J. Lingardas

„ Huddersfield Town“ – „Stoke City“ 1:1

10' [1:0] Th.Ince'as

60' [1:1] R.Sobhi

Londono „Chelsea“ – „Brighton & Howe Albion“ 2:0

46 [1:0] A. Morata

60 [2:0] M. Alonso

„ Bournemouth“ – Londono „West Ham United“ 3:3

7' [0:1] J. Collinsas

29' [1:1] D. Goslingas

57 [2:1] N. Ake

81' [2:2] M. Arnautovičius

89' [2:3] M. Arnautovičius

90 [3:3] C. Wilsonas

„ Watford“ – „Leicester City“ 2:1

37' [0:1] R. Mahrezas

45 [1:1] M. Vague

65 [2:1) K. Schmeichelis (į savo vartus)

„ West Bromwich Albion“ – Liverpulio „Everton“ 0:0.