Įvarčių mašiną užkūręs „Man City“ suvarpė svečius iš Bornmuto

Anglijos „Premier“ lygos 19-ame ture solidžiausią pergalę pasiekė čempionato lyderė „Manchester City“ ekipa, kuri namuose 4:0 (1:0) nepaliko jokių šansų AFC „Bournemouth“ komandai.

27 min. pasižymėjo Sergio Aguero, po pertraukos 53 min. rezultatą padvigubino Raheemas Sterlingas, 79 min. dublį atliko S. Aguero, o varžovų triuškinimą 85 min. pratęsė Danilo (4:0).

„Man City“ pasiekė net 17-tą pergalę iš eilės. „Miestiečiai“ savo sąskaitoje turi 55 taškus ir net 14 taškų lenkia „Manchester United“. Tiesa, raudonieji velniai dar žais šeštadienį vakare šio turo rungtynes.

„Chelsea“ svečiuose lygiosiomis išsiskyrė su „Everton“, 39 taškus turintis Londono klubas užima 3-ią poziciją, „Everton“ ekipa – 9-ta (26 taškai).