Pagrindinius žaidėjus patausojęs „Žalgiris“ be vargo laimėjo Prienuose

Visi dvylika aikštėje pasirodę krepšininkai pelnė taškus, o jų vedamas Kauno „Žalgiris“ (13-2) Lietuvos krepšinio lygoje (Betsafe-LKL) be didesnio vargo sugrįžo į pergalių kelią.
BNS nuotr.
BNS nuotr.

Be Edgaro Ulanovo besivertusi Šarūno Jasikevičiaus vadovaujama ekipa svečiuose 89:70 (27:20, 12:12, 23:16, 27:22) lengvai susitvarkė su nukraujavusiu Prienų-Birštono „Vytautu“ (4-11) ir reabilitavosi po praėjusią savaitę patirtos nesėkmės prieš Vilniaus „Lietuvos rytą“.

Nuo susitikimo pradžios iniciatyvą į savo rankas paėmę Lietuvos čempionai pirmajame kėlinyje surinko 10 taškų be atsako ir greitai įgijo dviženklę persvarą – 21:11.

Trečiajame ketvirtyje Egidijui Dimšai pataikius kuriozišką tritaškį, „Vytauto“ deficitas buvo sumažėjęs iki septynių taškų – 41:48, bet tuomet Axelis Toupane'as surinko penkis taškus iš eilės, Artūras Milaknis smeigė tritaškį ir „Žalgirio“ pranašumas padvigubėjo – 56:43.

Prieš lemiamą ketvirtį Dimšui užsidirbus penktąją pražangą, Virginijus Šeškui pabaigoje išleido ir aštuntąjį mačui registruotą žaidėją, 18-metį Bartą Aleksandravičių.

Prieniškiams šiame susitikime padėti negalėjo net trys rotacijos krepšininkai: Eigirdas Žukauskas, Tomas Dimša ir Denisas Lukašovas. Dėl sutrumpėjusios sudėties Edvinas Šeškus rungtyniavo 37 minutes, Martynas Linkevičius – 36, o Justas Sinica – 32.

Tuo metu „Žalgiris“ pasinaudojo proga patausoti savo vedlius. 16 naudingumo balų įsirašęs Brandonas Daviesas žaidė tik 8 minutes, kapitonas Paulius Jankūnas ir Aaronas White'as rungtyniavo po 13 minučių, Kevinas Pangosas – 14, Antanas Kavaliauskas 16, o Artūras Milaknis – 17.

Daugiausiai laiko iš žalgiriečių ant parketo praleido Paulius Valinskas, žaidęs 26 minutes ir pasižymėjęs 7 taškais.

„Vytautas“: Edvinas šeškus 19 (7/13 metimai), Gediminas Maceina ir Regimantas Miniotas (8 atk. kam.) – po 15, Egidijus Dimša 10.

„Žalgiris“: Antanas Kavaliauskas 14, Gytis Masiulis 13 (8 atk. kam.), Axelis Toupane'as 12, Aaronas White'as 11.