„El Classico“ mūšyje – nutraukta „Real“ pralaimėjimų serija ir neįtikėtinas L. Dončičiaus metimas

Madrido „Real“ (6-6) komandai pavyko nutraukti trijų pralaimėjimų iš eilės seriją Eurolygos turnyre. Šį kartą Ispanijos sostinės komanda namuose 87:75 (15:15, 25:23, 28:14, 19:23) nugalėjo savo principinius varžovus „Barcelona“ (4-8) krepšininkus.
J. Mačiulis, AFP/Scanpix nuotr.

Katalonai rungtynėse laikėsi tik pirmojoje mačo dalyje. Po pertraukos „Real“ surengė spurtą 11:2 ir įgijo dviženklę persvarą (51:40), kurią vėliau tik didino.

Mačo puošmena tapo neįtikėtinas jaunojo talento Luka Dončičiaus tritaškis metimas per visą aikštę su sirena, skelbiančia trečiojo ketvirčio pabaigą.

Jonas Mačiulis nugalėtojų gretose rungtyniavo 7 minutes, o per jas prametė tritaškį, atkovojo 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, 3 kartus prasižengė ir surinko minus 1 naudingumo balą.

„Tai buvo labai sudėtingos rungtynes. Pergalę nulėmė mūsų solidi gynyba“, – nedaugžodžiavo „Real“ lyderis Dončičius.

„Prieš tai pralaimėjome dvi rungtynes namuose, tad ši pergalė yra labai svarbi. Žaidėme solidžiai ir toliau dirbsime sunkiai, nes sezonas ilgas. Puolime darėme kvailų klaidų“, – po mačo kalbėjo „Real“ treneris Pablo Laso.

„Real“: Luka Dončičius 16, Felipe Reyesas 14 (8 atk. kam.), Trey Thompkinsas 12, Jaycee Carrollas, Rudy Fernandezas ir Facundo Campazzo po 10.

„Barcelona“: Ante Tomičius 12, Thomas Heurtelis ir Pierre'as Oriola po 11, Rakimas Sandersas 8.