captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Arsenal“ smaginosi prieš kaimynus, lietuvių skriaudėjai žengė tolyn

Londono „Arsenal“ paleido įvarčių fontaną į Barisovo BATE vartus, o Vilniaus „Žalgirį“ ir Marijampolės „Sūduvą“ skriaudęs Razgrado „Ludogorets“ žengė į kitą UEFA Europos lygos etapą.
Reuters/Scanpix nuotr.
Reuters/Scanpix nuotr.

Londono „Arsenal“ ekipa namuose surengė tikrą šou žiūrovams ir net 6:0 sutalžė Borisovo BATE.

Įvarčių fiestą Anglijoje pradėjo puikus Mathieu Debuchy įvartis jau 11-ąją rungtynių minutę.

37-ąją minutę rezultatą po varžovų klaidos padvigubino Theo Walcottas, o kėlinį uždarė Jackas Wilshere`as, kuris galingu smūgiu pasiuntė kamuolį į viršutinį tolimąjį vartų kampą.

Tačiau tuo Baltarusijos ekipos bėgos nesibaigė. Po pertraukos po įvartį pridėjo į savo vartus įsimušęs Denisas Poljakovas (51 min.), 11 metrų baudinį realizavęs Olivieris Giroud (64 min.), o tašką padėjo 74-ąją minutę itin tikslų smūgį atlikęs Mohamedas Elneny.

Vilniaus „Žalgirį“ iš Čempionų lygos, o Marijampolės „Sūduvą“ iš Europos lygos atrankos eliminavęs Razgrado „Ludogorec“ klubas 1:1 sužaidė su „Hoffenheim“ ir pateko į kitą Europos lygos etapą.

Pirmieji 25-ąją minutę į priekį išsiveržė vokiečiai, tačiau 62-ąją minutę jų persvarą nubraukė Wandersonas.

83-ąją minutę raudona kortele buvo nubaustas Bulgarijos ekipos žaidėjas Claudiu Keseru.

Antrąją vietą grupėje užėmęs „Ludogorec“ žengė į kitą etapą.

Visi rezultatai: (*žvaigždute pažymėtos komandos pateko į šešioliktfinalį).

A grupė

Prahos „Slavia“ 0:1 „Astana“*

„Villarreal“* 0:1 Tel Avivo „Maccabi“

B grupė

Kijevo „Dynamo“* 4:1 Belgrado „Parizan“*

Berno „Young Boys“ 2:1 Korčės „Skenderbeu“

C grupė

„Hoffenheim“ 1:1 Razgrado „Ludogorec“*

Stambulo „Bašakšehir“ 2:1 „Braga“*

D grupė

Vienos „Austria“ 0:0 Atėnų AEK*

Rijekos HNK 2:0 „AC Milan“*

E grupė

Limasolio „Apollon“ 0:3 Liverpulio Everton“

„Atalanta“* 1:0 „Lyon“*

F grupė

„FC Koebenhavn“* 2:0 Tiraspolio „Šerif“

„Zlin“ 0:2 Maskvos „Lokomotiv“*

G grupė

Bukarešto „Steaua“* 1:2 „Lugano“

Beer Šivos „Hapoel“ 0:2 Pilzeno „Viktoria“*

H grupė

Londono „Arsenal“* 6:0 Borisovo BATE

Belgrado „Crvena Zvezda“* 1:0 „Cologne“

I grupė

„Marseille“* 0:0 Zalcburgo „Red Bull“*

Gimarainso „Vitoria“ 1:1 „Konyaspor“

J grupė

Berlyno „Hertha“ 1:1 „Oestersunds“*

Luhansko „Zoria“ 0:2 Bilbao „Athletic“*

K grupė

„Vitesse“ 1:0 „Nice“*

Varegemo „Zulte“ 3:2 „Lazio“*

L grupė

Skopjės „Vadar“ 1:1 Trondheimo „Rosenborg“

San Sebastiano „Real Sociedad“* 1:3 Sankt Peterburgo „Zenit“*

Šaltinis www.15min.lt

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Sportas

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...