Legionierių trio nukalė pergalę „Lietuvos rytui“

Travisas Petersonas sužaidė fantastišką pirmąją mačo dalį, o Vilniaus „Lietuvos rytas“ (4-3) žengė labai didelį žingsnį kito Europos taurės etapo link. Rimo Kurtinaičio auklėtiniai namuose 93:75 (22:19, 25:17, 22:20, 24:19) nugalėjo Belgrado „Partizan0 (1-6)“ krepšininkus.
BNS nuotr.
BNS nuotr.

Per pirmuosius du kėlinius serbams niekaip nepavyko sulaikyti Traviso Petersono, kuris pirmojoje mačo dalyje pelnė 16 taškų, o „Lietuvos rytas“ pirmavo 47:36.

Trečiajame ketvirtyje šeimininkai pradėjo buksuoti ir „Partizan“ priartėjo iki 55:58. Visgi tuomet Rokas Giedraitis inicijavo spurtą 11:1 ir vėl padėjo susigrąžinti dviženklę persvarą (69:56). Ketvirtasis kėlinys buvo tik formalumas.

Rungtynių baigčiai tapus aiškiai, Kurtinaitis leido pasireikšti ir epizodiškai rungtyniaujančiam Margiriui Normantui. Progą debiutuoti gavo ir Deividas Sirvydis. Abu krepšininkai žaidė po 2 minutes.

„Jauniems žaidėjams tokios rungtynės yra gera proga įgauti patirties. Žinant, kad Sirvydžiui tėra 17 metų, jam tai puiki proga“, – mintimis dalijosi Kurtinaitis.

Pergalę sostinės komandai nukalė legionieriai iš JAV – Petersonas pelnė 21 tašką, Jimmy Baronas surinko 22, o Chrisas Krameris 12 taškų. Pastarasis taip pat atliko ir 6 rezultatyvius perdavimus.

Pirmąsias šių komandų tarpusavio rungtynes Belgrade 91:80 laimėjo Lietuvos ekipa.

„Lietuvos rytas“ vietą kitame Europos taurės etape gali užsitikrinti dar šįvakar. Tam reikia, kad Limožo CSP ekipa nugalėtų Bilbao „RETAbet Basket“ krepšininkus.

„Lietuvos rytas“: Jimmy Baronas 22, Travisas Petersonas 21, Chrisas Krameris 12, Martynas Echodas 10, Rokas Giedraitis 9.

„Partizan“: Patrickas Milleris 20, Doko Saličius 15, Nikola Tanaskovičius 11.