R. Westbrookas atliko trigubą dublį, o „Thunder“ palaužė nukraujavusią „Spurs“

Oklahomos „Thunder“ (10-12) krepšininkai rungtynėse su San Antonijaus „Spurs“ (15-8) komanda nežaidė gražiai, tačiau vis tik sugebėjo pasiekti svarbiausią tikslą.

Billy Donovano auklėtiniai namų arenoje atkaklioje kovoje 90:87 (25:18, 29:25, 22:30, 14:14) vis tik paguldė ant menčių svečius iš Teksaso.

„Thunder“ pergalės kalviu tapo Russellas Westbrookas, kuris surinko septintąjį sezono trigubą dublį. Gynėjas per 39 minutes pelnė 22 taškus (7/20 dvit., 2/2 trit., 2/6 baud. met.) bei po 10 kartų atkovojo kamuolį ir atliko rezultatyvų perdavimą.

Tiesa, pataikymu nespindėjusi komandos žvaigždė kamuolį prarado 7 kartus.

„Mes negalėjome pataikyti daugelio savo metimų, kuriuos įprastai pataikome. Tiesa, sugebėjome apsiginti. Mes neužpuolėme, bet jie taip pat to nepadarė“, – po pergalės kalbėjo R. Westbrookas.

„Spurs“ viltis šiose rungtynėse atgijo, kai likus dviem minutėms svečiai pelnė penkis taškus paeiliui ir priartėjo iki trijų taškų (87:90).

Vis tik per likusias dvi minutes nė vienai komandai taip ir nepavyko pasižymėti, įskaitant ir pratęsimą „Spurs“ komandai galėjusį išplėšti Brandono Paulo metimą paskutinės svečių atakos metu.

Šįkart „Spurs“ komandai padėti negalėjo ir vienas jos lyderių LaMarcusas Aldridge`as. Po rungtynių Greggas Popovichius aiškino, kad centras jaučia kelio skausmus.

Taip San Antonijaus klubas neteko jau trečio svarbaus savo žaidėjo. Po keturgalvio raumens traumos vis dar sveiksta Kawhi Leonardas, o rungtyniauti kol kas negali ir Tony Parkeris.

„Thunder“: Russellas Westbrookas 22 (10 atk. kam., 10 rez. perd.), Stevenas Adamsas 19, Jerami Grantas ir Carmelo Anthony po 9.

„Spurs“: Dejounte Murray 17, Davis Bertans 16, Joffrei Lauvergne 12.