Ketvirtame kėlinyje kapituliavęs „Lietkabelis“ suklupo Jeruzalėje

Panevėžio „Lietkabelis“ (3-3) trečiajame kėlinyje pirmavo 11 taškų persvara, tačiau antrą kartą Jeruzalės „Hapoel“ (2-4) komandos įveikti nepavyko. Europos taurės B grupės rungtynės Artūro Štalbergo auklėtiniai išvykoje 81:93 (20:28, 16:22, 23:19, 16:30) nusileido Izraelio komandai, kuri revanašavosi už nesėkmę pirmajame rate.
BNS nuotr.
BNS nuotr.

„Lietkabelis“ gali džiaugtis nebent tuo, kad nebuvo pralaimėta didesniu skirtumu nei laimėjo pirmąsias tarpusavio rungtynes. Tada panevėžiečiai triumfavo 86:72.

Mačo pabaigoje „Hapoel“ po Aleno Omičiaus baudos metimo buvo padidinę persvarą iki 14 taškų (93:89), tačiau prasižengė prieš Žanį Peinerį ir šis baudų metimais sumažino atsilikimą. Jerome'as Dysonas po minutės pertraukėlės prametė tritaškį ir ištiksėjo rungtynių laikas.

„Lietabelis“ trečiojo kėlinio viduryje dėl penkių pražangų neteko Kšištofo Lavrinovičiaus, tačiau įsimėtęs Simas Jasaitis padėjo „Lietkabeliui“ spurtuoti 10:3 ir nutolti 63:52. Visgi kaip greitai pabėgo, taip pat greitai pranašumą svečiai ir išbarstė.

„Hapoel“ pelnė 11 taškų be atsako ir po Strato Perperoglou dvitaškio rezultatą išlygino. Ketvirtąjį kėlinį šeimininkai pradėjo spurtu 17:3 ir nutolo 82:70. Ado Juškevičiaus tritaškis ir Luko Aukštikalnio dvitaškis dar trumpam atgaivino „Lietkabelį“, bet kovoti dėl pergalės jie nebepajėgė.

„Hapoel“: Richardas Howellas 19, Jerome'as Dysonas 18, Kalinas Lucasas 16, Stratos Perperoglou 14, Alenas Omičius 10 (10 atk. kam.).

„Lietkabelis“: Simas Jasaitis ir Gary Taltonas po 14, Žanis Peiners 13, Adas Juškevičius 11 (5 atk. kam., 5 rez. perd.), Kšištofas Lavrinovičius 10.