A. Butkevičiaus trigubas dublis atnešė pergalę „Neptūnui“

Arnas Butkevičius surinko pirmąjį karjeros trigubą dublį ir nukalė Klaipėdos „Neptūnui“ eilinę pergalę FIBA Čempionų lygoje. Įspūdingai žaidę uostamiesčio krepšininkai namuose 82:69 sutriuškino Salonikų PAOK komandą.
BNS nuotr.
BNS nuotr.

„Neptūno“ lyderis Butkevičius per 34 minutes pelnė 19 taškų, atkovojo 13 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 10 rezultatyvių perdavimų, blokavo 2 metimus, 1 kartą suklydo, 1 sykį prasižengė ir surinko 42 naudingumo balus, taip užfiksuodamas geriausią karjeros pasiekimą.

Klaipėdiečiai jau pirmajame kėlinyje sudavė smūgį varžovams. Itin agresyviai ir kibiai žaidę klaipėdiečiai jau kėlinio viduryje pirmavo 25:4.

Antrajame ketvirtyje žaidimas apsilygino, tačiau graikams priartėti nepavyko. PAOK sunkiai tvarkėsi su Butkevičiumi, kuris jau pirmojoje mačo dalyje pelnė 13 taškų, atkovojo 9 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus ir surinko 30 naudingumo balų, kuomet visa  varžovų ekipa buvo surinkusi tik 25.

Visgi vaizdas pasikeitė paskutiniajame kėlinyje. Prasidėjus ketvirtajam kėliniui klaipėdiečiai dar pirmavo 68:50, tačiau tuomet PAOK spurtavo 12:4 ir sugrąžino intrigą (62:72). Visgi Mindaugas Girdžiūnas pataikė dvitaškį, Butkevičius smeigė tritaškį ir mačo baigtis tapo aiški.

„Neptūnas“: Arnas Butkevičius 19 (13 atk. kam., 10 rez. perd.), Renaldas Seibutis 17, Juanas Palaciosas 16 (11 atk. kam.), Tomas Delininkaitis 8.

PAOK: Linos Chrysikopoulos 14, Apollonas Tsochlasas 12, Owenas Klassenas ir Antonios Koniaris po 10.