Sportas

2015.09.08 13:45

„Žalgiris“ domisi galimybe susigrąžinti I. Zourosą

Jonas Miklovas, basketnews.lt2015.09.08 13:45

Ilias Zourosas po pusantrų metų pertraukos gali sugrįžti į Kauno „Žalgirį“. BasketNews.lt žiniomis, jis yra pagrindinis kauniečių taikinys į vyriausiojo trenerio vietą.

Ilias Zourosas po pusantrų metų pertraukos gali sugrįžti į Kauno „Žalgirį“. BasketNews.lt žiniomis, jis yra pagrindinis kauniečių taikinys į vyriausiojo trenerio vietą.

Kauno klubo vadovai jau buvo susisiekę su trenerio agentu Obradu Fimičiumi ir aptarę su juo tokią galimybę.

Su pačiu I. Zourosu „Žalgirio“ direktorius Paulius Motiejūnas greičiausiai susitiks Trevize, kur rytoj prasideda „Adidas“ stovykla.

„Žinau, kad klubas manimi domisi, tačiau pats dar su niekuo iš „Žalgirio“ nekalbėjau, – tinklalapiui BasketNews.lt sakė I. Zourosas. – Esu dirbęs Kaune, ten viską pažįstu ir norėčiau grįžti, tačiau asmeniškai apie tai dar nekalbėjau.“

I. Zourosas „Žalgirį“ treniravo nuo 2011 metų sausio iki kito sezono pradžios. Sužaidus vos vienas 2011–2012 m. Eurolygos sezono rungtynes tuometis klubo savininkas Vladimiras Romanovas apkaltino graiką prastai pradėjus sezoną ir atleido.

Graikas Kaune puikiai sutarė su tuometiniu klubo direktoriumi P. Motiejūnu, buvo itin mėgstamas ir žaidėjų.

„Žinau, kad „Žalgirį“ prieš kelias dienas paliko treneris J. Plaza. Iš mano pusės Kaune likę tik geriausi prisiminimai, tačiau kaip bus, kol kas nieko negaliu pasakyti“, – kalbėjo I. Zourosas.

2011–2012 m. sezoną I. Zourosas baigė treniruodamas Stambulo „Anadolu Efes“ komandą. Vasarą jo kontraktas nebuvo pratęstas.

Po to, kai pernai vasarą Zouroso treniruota Graikijos rinktinė nepateko į olimpines žaidynes, sutarties su juo nepratęsė ir šios šalies krepšinio federacija. Praėjusį sezoną graikas netreniravo jokio klubo.

BasketNews.lt žiniomis, nepavykus susitarti su I. Zourosu, antrasis kauniečių kandidatas į vyriausiojo trenerio postą būtų Oliveris Kostičius. Nuo 2010 metų rudens Kaune dirbantis serbas per trejus metus buvo bene visų „Žalgirio“ trenerių asistentas.