„Bruins“ Rytų konferencijos finale iškovojo trečiąją pergalę

NHL Stenlio taurės varžybų trečiosiose Rytų konferencijos finalo rungtynėse trečiadienį „Boston Bruins“ komanda namuose po dviejų pratęsimų 2:1 (1:0, 0:1, 0:0; 0:0, 1:0) įveikė „Pittsburgh Penguins“ ledo ritulininkus ir serijoje iki keturių pergalių pirmauja 3-0.

2-ąją min. Davidas Krejči išvedė aikštės šeimininkus į priekį, bet 29-ąją min. rezultatą išlygino Chrisas Kunitzas. Pergalingą įvartį, antrajame pratęsime sužaidus 15 min. 19 sek., įmušė „Bruins“ puolėjas Patrice`as Bergeronas.

Ketvirtosios rungtynės vyks penktadienį vėl Bostone.